Skip to content

Rock

9 thoughts on “ Pereca u evropi - Mrsavi pas - Thank You General Motors (File, MP3, Album)

  1. Një prej këtyre vendeve është edhe Shqipëria. Më 24 prill , kjo gjykatë e Bankës Botërore, nëpërmjet një gjykimi të një treshe gjyqtarësh (arbitrash), pas ankesës së bërë nga sipërmarrësi italian Francesco Becchetti, vendosi të gjobisë shtetin shqiptar me pagimin e milionë eurove në dobi të sipërmarrësit.
  2. Edhe këtë vit disa klube të Vala Superligës së Kosovës në futboll kanë hasur në vështirësi për kompletimin e dokumentacionit për licencim nga UEFA (Konfederata Evropiane e Futbollit) për paraqitje në garat evropiane. Prej.
  3. Vendi i provimeve: Prishtinë: International School of Prishtina, Lagjja “Marigona” Prizren: Kolegji “Mehmet Akif”, Korishë, Prizren Gjakovë: Kolegji “Mehmet .
  4. Komisioni Disiplinor i ShSKUK-së ka larguar përkohësisht nga puna doktorin Enver Fekaj, i akuzuar për trajtim jodinjitoz ndaj një pacienti. Këtë e ka konfirmuar për fundsimpbasranocaguarepapecwicon.coinfo zyra e U.D. drejtorit të përgjithshëm të ShSKUK-së, Basri Sejdiu. “Sot, ShSKUK ka suspenduar -larguar përkohësisht nga puna dr. Fekajn sipas legjislacionit në fuqi, deri në një vendim të Komisionit [ ].
  5. CultBiz/ Pozicioni se si flini me partnerin tregon shumë për lidhjen tuaj CultBiz/ Reperi mori përsipër shkeljet ligjore të Justin Bieber Sport/ Napoli është në finalen e Kupës së Italisë, jo Inter. Mertens thyen rekord CultBiz/ Gjatë karantinës, aktorja e kuptoi se martesa e saj nuk kishte shpëtim Lajme/ Aksion i gjerë nëpër biznese pasi u raportuan 53 raste të reja me Covid
  6. Pas përfundimit të instalimit, ju mund të drejtuar programin, dhe të shtoni fotografi MP4 kërkuara për të. Shpëtuar veten probleme të ngarkimi një video veç e veç dhe të thjesht drag video nga file të veçantë apo dosje. Nëse ju nuk duan të drag, ju mund të përdorni opsionin e "Add Files". Hapi 2 Set formatin e prodhimit të OGV.
  7. Microsoft ka shënuar një tjetër fitore për patentë mbi kompaninë Motorola që është produkt i Google-it. Një gjykatë gjermane vendosi se disa tableta dhe telefona Motorola kishin shkelur një metodë për aplikacione në sistemin e tyre Android.
  8. Është për t'u theksuar se ka shumë arsye të cilat e bëjnë të sigurt se format AVI nuk është luajtur kur Windows Media Player është përdorur dhe ky tutorial do të bëni të sigurtë që arsyet më të shpeshta nuk janë të shënuara vetëm, por ato janë zgjidhur edhe duke përdorur shtetin e funksioneve artit kështu që në qoftë se ka një kohë tjetër, atëherë përdoruesi.

Leave a Comment